• Kategorie
  • Parametry
  • Skala 1:18

 

Oferowane przez RCM Planet samochody zdalnie sterowane 1:18 to modele najwyższej jakości.W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się auta RC najlepszych, najbardziej renomowanych marek. Samochody na pilota takich producentów jak Dromida, HiMoto, Volantex RC, WL Toys czy Axial są bardzo wytrzymałe, przez co sprawdzają się w nawet najtrudniejszych warunkach. Wyposażone zostały w mocny silnik oraz precyzyjny układ kierowniczy.

Polecane przez nas samochody zdalnie sterowane 1:18 to doskonała propozycja zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów modelarstwa RC. Posiadamy w ofercie także coś dla najmłodszych – łatwe w obsłudze samochodziki zdalnie sterowane. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojego dziecka – auto RC jest doskonałym pomysłem.

Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo bogata. Znajdują się w niej samochody zdalnie sterowane 1:18 do driftu, typu buggy, monster truck. Jeśli nie wiesz, jakie auto wybrać – terenowe, wyścigowe, czy do driftu – zapraszamy do kontaktu. Doświadczeni pracownicy RCM Planet pomogą Tobie w zakupie najlepszego modelu.