• Ładowarka SkyRC D250

499.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 Godzin
Cena dostawy 0
Kurier 0
Dostępność Mało
Zostaw telefon


image

Opis produktu

Ładowarka nowej generacji z funkcją głosową

SkyRC D250 to dwukanałowa ładowarka z dwoma niezależnymi obwodami, dzięki którym można ładować dwa rodzaje akumulatorów jednocześnie. Ładowarka posiada tryb synchronizacji, w którym użytkownik może zastosować te same ustawienia dla obu obwodów, co pozwala oszczędzić czas na niepotrzebnej konfiguracji. Całkowitą nowością zastosowaną w ładowarce D250 są komunikaty głosowe. Komunikaty informują o obecnym trybie pracy, o aktywacji zabezpieczeń ładowarki i o następnych krokach podczas konfiguracji. Komunikaty są dostępne w języku angielskim. Ładowarki można używać jako miernika baterii litowej i miernika rezystancji. Istnieje także automatyczne ograniczenie prądowe, temperatury i limit czasu przetwarzania, co sprawia, że ładowarka jest niezwykle bezpieczna.


image
Zasilanie urządzeń DC

Ładowarka D200 przetwarza prąd stały na zmienny i jest w stanie zasilać urządzenia DC mocą do 150 W. Ładowarka zamienia prądu o napięciu 100-240 V z gniazdka sieciowego na na prąd stały 13,8 V. W zestawie znajduje się rozdzielacz zasilania SkyRC, który posiada 3 wejścia DC i 2 gniazda USB do ładowania smartfona lub tableta.

image

 
Dwa porty ładowania

Ładowarka SkyRC D250 to wyjątkowo inteligentna ładowarka, która pozwala na ładowanie dwóch różnych akumulatorów jednocześnie. Urządzenie obsługuje także rozkład mocy w trybie AC, co pozwala rozdzielić moc na oba obwody wg potrzeb użytkownika. Całkowita moc dla obu kanałów i zasilania DC to 250 W. 


imageChłodzenie i kompatybilność

Ładowarka D250 jest niezwykle wszechstronną ładowarką, które jest w stanie ładować wszystkie dostępne tryby akumulatorów łącznie z najnowszymi akumulatorami LiHV. Urządzenie posiada również wbudowane chłodzenie, dzięki czemu pracuję z pełną mocy bez nagrzewania się.


image
Pozostałe


 

W zestawie

Specyfikacja

Ładowarka D250
Kabel zasilający
Kable do ładowania                                  
Rozdzielacz zasilania 

Waga 1293 g
Wejściowe napięcie AC 100-240 V /DC 11-18 V
Maks. moc ładowania DC 150 W / AC 2 x 120 W
Maks. moc rozładowania 2 x 10 W
Zakres prądu ładowania 2x 0,1-10 A 
Zakres pradu rozładowania 0,1-2 A
Napięcie baterii PB 2-20 V
Prąd balansera maks. 300 mA/cela
LiPo/LiFe/Lilon/LiHV ilość ładowanych celi 1-6 S
NiMH/NiCd ilość ładowanych celi 1-15 SNie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie