• Aparatura FrSky Horus X12S Space Grey

2699.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 Godzin
Cena dostawy 0
Kurier 0
Dostępność Mało
Zostaw telefon
Zostań królem przestworzy

Aparatura FrSky Horus X12S to profesjonalny system radiowy z telemetrią dla pilotów. Urządzenie posiada szereg różnych funkcji,  a dzięki intuicyjnej obsłudze nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. 16 kanałów rozszerzalnych do 32, ekran przemysłowy o wysokiej rozdzielczości posiadający świetną widoczność nawet przy bezpośrednim świetle słonecznym i komunikaty głosowe to tylko niektóre z cech urządzenia sprawiających, że jest to jedno z najbardziej kompletnych urządzeń dla operatorów bezzałogowych statków powietrznych.
Bogactwo funkcji

X12S jest wyposażony w GPS oraz czujniki położenia składające się z 3-osiowego żyroskopu i 3-osiowego akcelerometru. Drążki sterujące posiadają stabilizatory z łożyskami kulkowymi. Nadajnik daje możliwość zainstalowania zewnętrznej anteny podczas korzystania z wewnętrznego systemu radiowego.  Urządzenie posiada także dwa rodzaje gniazd "trainer" do symulatorów lotu (mini-jack i Futaba). System informuje operatora o ważnych komunikatach nie tylko informacją na wyświetlaczu, ale także komunikatami głosowymi i wibracjami. Bezpieczeństwo pracy zwiększają również 3 tryby awaryjne (failsafe) oraz specjalny wyłącznik główny, uniemożliwiający przypadkowe wyłączenie urządzenia.

Pełna obsługa telemetrii

Nadajnik posiada zaawansowaną obsługę danych telemetrycznych m.in. pułapu, siły sygnału RSSI, temperatury, napięcia celi akumulatora, prędkości i wielu innych. Dane są następnie zapisywane (logowane) na aparaturze, dzięki 16 MB wbudowanej pamięci flash. Pamięć urządzenia można rozszerzyć za pomocą karty micro SD.
W zestawie

 

Nadajnik FrSky Horus X12S

 

 

Specyfikacja

 

Model Horus X12S (EU)
Ilość kanałów 16 (rozszerzalne do 32)
Napięcie 9,6 V
Ekran TFT 480x272p, czytelny przy bezpośrednim świetle słonecznym
Kompatybilność Odbiorniki z serii FrSky X, D i V8-II (inne odbiorniki przy użyciu zewnętrznego modułu)
Temperatura pracy -10° - 60°C
Pamięć  60 modelów (rozszerzalna za pomocą karty SD)
 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie